OD5020-12MS01A
Hua Hua
Tau Wae: OD5020-12MS01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 50X20MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD5020-12MS01A.pdf2.OD5020-12MS01A.pdf3.OD5020-12MS01A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD5020-12MS01A
Tau Wae OD5020-12MS01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 50X20MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 20.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 50mm L x 50mm H Raupapa OD5020
RPM - Ētahi Ingoa OD5020-12MS01AX
OD502012MS01A
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Sleeve Whakaaetanga UR
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD5020-12MSS01A
OD5020-12MSS01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 50X20MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 13439 pcs
Tikiake: OD5020-12MSS01A.pdf
RFQ
OD5020-12MS
OD5020-12MS
Kaihanga: Orion Fans