OD5010-12HS01A
Orion FansOrion Fans
OD5010-12HS01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD5010-12HS01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD5010-12HS01A.pdf2.OD5010-12HS01A.pdf3.OD5010-12HS01A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD5010-12HS01A
Tau Wae OD5010-12HS01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 10.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 50mm L x 50mm H Raupapa OD5010
RPM 5000 RPM Mana (Watts) 1.10W
Ētahi Ingoa OD5010-12HS01AX
OD501012HS01A
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 26.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach) Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.120A He momo kai Sleeve