OD5010-12HHSS
Orion FansOrion Fans
OD5010-12HHSS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD5010-12HHSS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD5010-12HHSS.pdf2.OD5010-12HHSS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD5010-12HHSS
Tau Wae OD5010-12HHSS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23332 pcs Pepa Raraunga 1.OD5010-12HHSS.pdf2.OD5010-12HHSS.pdf
Whānui 10.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 50mm L x 50mm H Raupapa OD5010