OD4510-24HB
Hua Hua
Tau Wae: OD4510-24HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 45X10MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD4510-24HB.pdf2.OD4510-24HB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD4510-24HB
Tau Wae OD4510-24HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 45X10MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9757 pcs Pepa Raraunga 1.OD4510-24HB.pdf2.OD4510-24HB.pdf
Whānui 10.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 45mm L x 45mm H Raupapa OD4510
RPM - Ētahi Ingoa OD4510-24HBX
OD451024HB
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Ball Whakaaetanga -
Ngā Hua e hāngai ana
OD4510-24LB
OD4510-24LB
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 45X10MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 9137 pcs
Tikiake: OD4510-24LB.pdf
RFQ
OD4510-12MS01A
OD4510-12MS01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 45X10MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 7796 pcs
Tikiake: OD4510-12MS01A.pdf
RFQ
OD4510-24HB01A
OD4510-24HB01A