OD4510-12MS01A
Hua Hua
Tau Wae: OD4510-12MS01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 45X10MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD4510-12MS01A.pdf2.OD4510-12MS01A.pdf3.OD4510-12MS01A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD4510-12MS01A
Tau Wae OD4510-12MS01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 45X10MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 10.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 45mm L x 45mm H Raupapa OD4510