OD4510-12HS02A
Hua Hua
Tau Wae: OD4510-12HS02A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 45X10MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD4510-12HS02A.pdf2.OD4510-12HS02A.pdf3.OD4510-12HS02A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD4510-12HS02A
Tau Wae OD4510-12HS02A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 45X10MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 10.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 45mm L x 45mm H Raupapa OD4510
RPM - Ētahi Ingoa OD4510-12HS02AX
OD4510-12HSO2A
OD4510-12HSO2A-ND
OD451012HS02A
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Locked Rotor Sensor
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Sleeve Whakaaetanga -
Ngā Hua e hāngai ana
OD4510-12HS01A
OD4510-12HS01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 45X10MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 8090 pcs
Tikiake: OD4510-12HS01A.pdf
RFQ
OD4510-12HSS02A
OD4510-12HSS02A
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 9220 pcs
Tikiake: OD4510-12HSS02A.pdf
RFQ
OD4510-12HS
OD4510-12HS