OD4510-12HHB02A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD4510-12HHB02A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 45X10MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD4510-12HHB02A.pdf2.OD4510-12HHB02A.pdf3.OD4510-12HHB02A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD4510-12HHB02A
Tau Wae OD4510-12HHB02A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 45X10MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 10.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 45mm L x 45mm H Raupapa OD4510
RPM - Ētahi Ingoa OD4510-12HHB02AX
OD4510-12HHBO2A
OD4510-12HHBO2A-ND
OD451012HHB02A
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Locked Rotor Sensor
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Ball Whakaaetanga -
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD4510-12HBXC02A
OD4510-12HBXC02A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 45X10MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 8283 pcs
Tikiake: OD4510-12HBXC02A.pdf
RFQ
OD4510-12HHB
OD4510-12HHB
Kaihanga: Orion Fans