OD4028-24HB02A
Orion FansOrion Fans
OD4028-24HB02A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD4028-24HB02A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X28MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD4028-24HB02A.pdf2.OD4028-24HB02A.pdf3.OD4028-24HB02A.pdf4.OD4028-24HB02A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD4028-24HB02A
Tau Wae OD4028-24HB02A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X28MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 28.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 10 ~ 27VDC Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.320 in H2O (79.7 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa OD4028
RPM 8800 RPM Ētahi Ingoa OD4028-24HB02AX
OD4028-24HBO2A
OD4028-24HBO2A-ND
OD402824HB02A
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka 37.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Locked Rotor Sensor
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.160A