OD4028-24HB
Orion FansOrion Fans
OD4028-24HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD4028-24HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X28MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD4028-24HB.pdf2.OD4028-24HB.pdf3.OD4028-24HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD4028-24HB
Tau Wae OD4028-24HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X28MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11193 pcs Pepa Raraunga 1.OD4028-24HB.pdf2.OD4028-24HB.pdf3.OD4028-24HB.pdf
Whānui 28.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 10 ~ 27VDC Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.320 in H2O (79.7 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa OD4028
RPM 8800 RPM Ētahi Ingoa OD4028-24HBX
OD402824HB
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka 37.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.160A
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau 12.0 CFM (0.336m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD4028-12MS01A
OD4028-12MS01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 10728 pcs
Tikiake: OD4028-12MS01A.pdf
RFQ
OD4028-12MSS02A
OD4028-12MSS02A
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 14426 pcs
Tikiake: OD4028-12MSS02A.pdf
RFQ
OD4028-24HB01A
OD4028-24HB01A
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 40X28MM 24VDC WIRE