OD4020-12HS
Orion FansOrion Fans
OD4020-12HS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD4020-12HS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD4020-12HS.pdf2.OD4020-12HS.pdf3.OD4020-12HS.pdf4.OD4020-12HS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD4020-12HS
Tau Wae OD4020-12HS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 20.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 7 ~ 14VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.300 in H2O (74.7 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa OD4020
RPM 7800 RPM Ētahi Ingoa OD4020-12HSX
OD402012HS
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka 32.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 30000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.100A
He momo kai Sleeve Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau 9.0 CFM (0.252m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD4020-12HS02A
OD4020-12HS02A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 11846 pcs
Tikiake: OD4020-12HS02A.pdf
RFQ
OD4020-12HHSS01A
OD4020-12HHSS01A
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 17373 pcs
Tikiake: OD4020-12HHSS01A.pdf
RFQ
OD4020-12HHS
OD4020-12HHS
Tikiake: OD4020-12HHS.pdf
OD4020-12HSS02A
OD4020-12HSS02A
Tikiake: OD4020-12HSS02A.pdf
OD4020-12HHSS
OD4020-12HHSS
Tikiake: OD4020-12HHSS.pdf
OD4020-12HSS01A
OD4020-12HSS01A
Tikiake: OD4020-12HSS01A.pdf
OD4020-12HSS
OD4020-12HSS