OD4020-12HHS
Orion FansOrion Fans
OD4020-12HHS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD4020-12HHS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD4020-12HHS.pdf2.OD4020-12HHS.pdf3.OD4020-12HHS.pdf4.OD4020-12HHS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD4020-12HHS
Tau Wae OD4020-12HHS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 20.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 7 ~ 14VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa OD4020
RPM - Ētahi Ingoa OD4020-12HHSX
OD402012HHS
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 30000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Sleeve Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD4020-12HBXC10A
OD4020-12HBXC10A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 7323 pcs
Tikiake: OD4020-12HBXC10A.pdf
RFQ
OD4020-12HS
OD4020-12HS
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 14590 pcs
Tikiake: OD4020-12HS.pdf
RFQ
OD4020-12HHS01A
OD4020-12HHS01A
Tikiake: OD4020-12HHS01A.pdf
OD4020-12HHSS01A
OD4020-12HHSS01A