OD4020-12HBXC01A
Orion FansOrion Fans
OD4020-12HBXC01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD4020-12HBXC01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD4020-12HBXC01A.pdf2.OD4020-12HBXC01A.pdf3.OD4020-12HBXC01A.pdf4.OD4020-12HBXC01A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD4020-12HBXC01A
Tau Wae OD4020-12HBXC01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 20.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa OD4020
RPM - Ētahi Ingoa OD4020-12HBXC01AX
OD402012HBXC01A
Tae Mahi - Poaka -
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata -
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD4020-12HB01A
OD4020-12HB01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 8733 pcs
Tikiake: OD4020-12HB01A.pdf
RFQ
OD4020-12HB
OD4020-12HB
Kaihanga: Orion Fans