OD4020-12HB02A
Orion FansOrion Fans
OD4020-12HB02A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD4020-12HB02A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD4020-12HB02A.pdf2.OD4020-12HB02A.pdf3.OD4020-12HB02A.pdf4.OD4020-12HB02A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD4020-12HB02A
Tau Wae OD4020-12HB02A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 20.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 7 ~ 14VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.300 in H2O (74.7 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa OD4020
RPM 7800 RPM Ētahi Ingoa 1053-1413
OD4020-12HB02AX
OD402012HB02A
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka 32.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Locked Rotor Sensor
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.100A