OD4015-24LB
Orion FansOrion Fans
OD4015-24LB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD4015-24LB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD4015-24LB.pdf2.OD4015-24LB.pdf3.OD4015-24LB.pdf4.OD4015-24LB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD4015-24LB
Tau Wae OD4015-24LB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 15.00mm Taumaha 0.053 lb (24.04g)
Waahi Ngaohiko 17 ~ 26.4VDC Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa OD4015
RPM 6000 RPM Mana (Watts) 1.92W
Ētahi Ingoa 1053-1653
OD4015-24LB-ND
OD4015-24LBX
OD401524LB
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 29.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 70000 Hrs @ 40°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.060A He momo kai Ball
Whakaaetanga CE, cURus Te rere o te hau 6.8 CFM (0.190m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD4015-24HSS
OD4015-24HSS
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 25733 pcs
Tikiake: OD4015-24HSS.pdf
RFQ
OD4015-24LB02A
OD4015-24LB02A
Kaihanga: Orion Fans