OD4015-24HSS
Orion FansOrion Fans
OD4015-24HSS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD4015-24HSS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD4015-24HSS.pdf2.OD4015-24HSS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD4015-24HSS
Tau Wae OD4015-24HSS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25733 pcs Pepa Raraunga 1.OD4015-24HSS.pdf2.OD4015-24HSS.pdf
Whānui 15.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa OD4015