OD4015-12LB02A
Orion FansOrion Fans
OD4015-12LB02A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD4015-12LB02A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD4015-12LB02A.pdf2.OD4015-12LB02A.pdf3.OD4015-12LB02A.pdf4.OD4015-12LB02A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD4015-12LB02A
Tau Wae OD4015-12LB02A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 15.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa OD4015