OD4015-12LB
Orion FansOrion Fans
OD4015-12LB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD4015-12LB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD4015-12LB.pdf2.OD4015-12LB.pdf3.OD4015-12LB.pdf4.OD4015-12LB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD4015-12LB
Tau Wae OD4015-12LB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 15.00mm Taumaha 0.053 lb (24.04g)
Waahi Ngaohiko 9 ~ 13.2VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa OD4015
RPM 6000 RPM Mana (Watts) 1.20W
Ētahi Ingoa 1053-1650
OD4015-12LB-ND
OD4015-12LBX
OD401512LB
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 26.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 70000 Hrs @ 40°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.052A He momo kai Ball
Whakaaetanga CE, cURus Te rere o te hau 6.8 CFM (0.190m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD4015-12LBXC02A
OD4015-12LBXC02A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 7080 pcs
Tikiake: OD4015-12LBXC02A.pdf
RFQ
OD4015-12HS
OD4015-12HS
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 13475 pcs
Tikiake: OD4015-12HS.pdf
RFQ
OD4015-12LBXC10A
OD4015-12LBXC10A
Tikiake: OD4015-12LBXC10A.pdf
OD4015-12HSS
OD4015-12HSS
Tikiake: OD4015-12HSS.pdf
OD4015-12HHB02A
OD4015-12HHB02A
Tikiake: OD4015-12HHB02A.pdf
OD4015-12LBXC01A
OD4015-12LBXC01A
Tikiake: OD4015-12LBXC01A.pdf
OD4015-12HSS02A
OD4015-12HSS02A
Tikiake: OD4015-12HSS02A.pdf
OD4015-12LB02A
OD4015-12LB02A
Tikiake: OD4015-12LB02A.pdf
OD4015-12LB01A
OD4015-12LB01A
Tikiake: OD4015-12LB01A.pdf
OD4015-12HSS01A
OD4015-12HSS01A
Tikiake: OD4015-12HSS01A.pdf
OD4015-12HS02A
OD4015-12HS02A
Tikiake: OD4015-12HS02A.pdf
OD4015-12LBXC
OD4015-12LBXC
Tikiake: OD4015-12LBXC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel