OD4006-12LB
Hua Hua
Tau Wae: OD4006-12LB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X6MM BALL 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD4006-12LB.pdf2.OD4006-12LB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD4006-12LB
Tau Wae OD4006-12LB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X6MM BALL 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13098 pcs Pepa Raraunga 1.OD4006-12LB.pdf2.OD4006-12LB.pdf
Whānui 6.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa OD4006