OD4006-12HSS
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD4006-12HSS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 40X6MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD4006-12HSS.pdf2.OD4006-12HSS.pdf3.OD4006-12HSS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD4006-12HSS
Tau Wae OD4006-12HSS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 40X6MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 6.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.090 in H2O (22.4 Pa)
Rahi / Rahi Square - 40mm L x 40mm H Raupapa OD4006
RPM 6600 RPM Mana (Watts) 700mW
Ētahi Ingoa OD4006-12HSSX
OD400612HSS
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 30.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.060A He momo kai Sealed Sleeve