OD254AP-24MTB
Orion FansOrion Fans
OD254AP-24MTB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD254AP-24MTB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 254X89MM 24VDC TERM
Ngā Rauemi: 1.OD254AP-24MTB.pdf2.OD254AP-24MTB.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 891 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 891 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD254AP-24MTB
Tau Wae OD254AP-24MTB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 254X89MM 24VDC TERM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 891 pcs Pepa Raraunga 1.OD254AP-24MTB.pdf2.OD254AP-24MTB.pdf
Whānui 89.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 16 ~ 27VDC Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Terminals Tumanako Tohu 0.580 in H2O (144.5 Pa)
Rahi / Rahi Round - 254mm Dia Raupapa OD254AP
RPM 2000 RPM Mana (Watts) 24.00W
Ētahi Ingoa 1053-1487
OD254AP-24MTBX
OD254AP24MTB
Tae Mahi -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Poaka 47.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Aluminum Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Life @ Temp. 40000 Hrs @ 60°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.970A He momo kai Ball
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 690.0 CFM (19.32m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD254AP-24HTB
OD254AP-24HTB
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 254X89MM 24VDC TERM
I roto i te taonga: 909 pcs
Tikiake: OD254AP-24HTB.pdf
RFQ
OD254AP-12HB
OD254AP-12HB
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 254X89MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 998 pcs
Tikiake: OD254AP-12HB.pdf
RFQ
OD272J
OD272J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 2.7K OHM 1/4W 5% AXIAL