OD180APL-48HB
Orion FansOrion Fans
OD180APL-48HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD180APL-48HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 180X65MM 48VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD180APL-48HB.pdf2.OD180APL-48HB.pdf3.OD180APL-48HB.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 870 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 870 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD180APL-48HB
Tau Wae OD180APL-48HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 180X65MM 48VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 65.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 1.200 in H2O (298.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 180mm L x 180mm H Raupapa OD180APL
RPM 3500 RPM Mana (Watts) 49.40W
Ētahi Ingoa OD180APL-48HBX Tae Mahi -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Poaka 65.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Aluminum Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Life @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 1.03A He momo kai Ball
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 470.0 CFM (13.16m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD180APL-48MB
OD180APL-48MB
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 180X65MM 48VDC WIRE
I roto i te taonga: 921 pcs
Tikiake: OD180APL-48MB.pdf
RFQ
OD181J
OD181J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 180 OHM 1/4W 5% AXIAL