OD172SAPL-48HB10
Orion FansOrion Fans
OD172SAPL-48HB10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD172SAPL-48HB10
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 172X38.5MM 48VDC WIRE
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD172SAPL-48HB10
Tau Wae OD172SAPL-48HB10 Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 172X38.5MM 48VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 28 ~ 63VDC Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 4 Wire Leads Tumanako Tohu 0.730 in H2O (181.8 Pa)
Rahi / Rahi Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H Raupapa OD172SAPL
RPM 4000 RPM Ētahi Ingoa 1053-1480
OD172SAPL-48HB10X
OD172SAPL48HB10
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka 55.0 dB
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Tae Aluminum
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.480A
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau 225.0 CFM (6.30m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD180APL-48HB
OD180APL-48HB
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 180X65MM 48VDC WIRE
I roto i te taonga: 870 pcs
Tikiake: OD180APL-48HB.pdf
RFQ
OD172SAPL-24HB
OD172SAPL-24HB
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 172X38.5MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 1729 pcs
Tikiake: OD172SAPL-24HB.pdf
RFQ
OD172SAPL-48HB
OD172SAPL-48HB
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 172X38.5MM 48VDC WIRE