OD127-48HB5
Orion FansOrion Fans
OD127-48HB5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD127-48HB5
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD127-48HB5.pdf2.OD127-48HB5.pdf3.OD127-48HB5.pdf4.OD127-48HB5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD127-48HB5
Tau Wae OD127-48HB5 Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 22 ~ 55VDC Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.460 in H2O (114.6 Pa)
Rahi / Rahi Square - 127mm L x 127mm H Raupapa OD127
RPM 3500 RPM Ētahi Ingoa OD127-48HB5X
OD12748HB5
Tae Mahi -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Poaka 56.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga PWM Control
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.340A