OD127-48HB
Orion FansOrion Fans
OD127-48HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD127-48HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD127-48HB.pdf2.OD127-48HB.pdf3.OD127-48HB.pdf4.OD127-48HB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD127-48HB
Tau Wae OD127-48HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 22 ~ 55VDC Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.460 in H2O (114.6 Pa)
Rahi / Rahi Square - 127mm L x 127mm H Raupapa OD127
RPM 3500 RPM Ētahi Ingoa OD127-48HBX
OD12748HB
Tae Mahi -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Poaka 56.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.340A
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau 161.0 CFM (4.51m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD127-48HBXC01A
OD127-48HBXC01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE