OD127-12HHB
Orion FansOrion Fans
OD127-12HHB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD127-12HHB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD127-12HHB.pdf2.OD127-12HHB.pdf3.OD127-12HHB.pdf4.OD127-12HHB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD127-12HHB
Tau Wae OD127-12HHB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 8 ~ 14VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.550 in H2O (137.0 Pa)
Rahi / Rahi Square - 127mm L x 127mm H Raupapa OD127
RPM 4100 RPM Ētahi Ingoa OD127-12HHBX
OD12712HHB
Tae Mahi -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Poaka 62.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 2.3A
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau 193.0 CFM (5.40m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD127-12HB10A
OD127-12HB10A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE
I roto i te taonga: 4093 pcs
Tikiake: OD127-12HB10A.pdf
RFQ
OD127-12HBO2A
OD127-12HBO2A
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 4725 pcs
Tikiake: OD127-12HBO2A.pdf
RFQ
OD127-12HHB02A
OD127-12HHB02A
Tikiake: OD127-12HHB02A.pdf
OD127-12HB
OD127-12HB
Tikiake: OD127-12HB.pdf
OD127-12LB01A
OD127-12LB01A
Tikiake: OD127-12LB01A.pdf
OD127-12HHB10A
OD127-12HHB10A
Tikiake: OD127-12HHB10A.pdf
OD127-12HHB5
OD127-12HHB5