OD127-12HB
Orion FansOrion Fans
OD127-12HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD127-12HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD127-12HB.pdf2.OD127-12HB.pdf3.OD127-12HB.pdf4.OD127-12HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD127-12HB
Tau Wae OD127-12HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 8 ~ 14VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.460 in H2O (114.6 Pa)
Rahi / Rahi Square - 127mm L x 127mm H Raupapa OD127
RPM 3500 RPM Ētahi Ingoa 1053-1168
OD127-12HBX
OD12712HB
Tae Mahi -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Poaka 56.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 1.2A
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau 161.0 CFM (4.51m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD124JE
OD124JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 120K OHM 1/4W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 5303 pcs
Tikiake: OD124JE.pdf
RFQ
OD125JE
OD125JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 1.2M OHM 1/4W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 4796 pcs
Tikiake: OD125JE.pdf
RFQ
OD127-12HB01A
OD127-12HB01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE
Tikiake: OD127-12HB01A.pdf
OD127-12HHB
OD127-12HHB
Kaihanga: Orion Fans
Tikiake: OD127-12HHB.pdf
OD124KE
OD124KE
Whakaahuatanga: RES 120K OHM 10% 1/4W AXIAL
Tikiake: OD124KE.pdf
OD124J
OD124J
Tikiake: OD124J.pdf
OD127-12HBO2A
OD127-12HBO2A
Tikiake: OD127-12HBO2A.pdf
OD127-12HB10A
OD127-12HB10A
Tikiake: OD127-12HB10A.pdf
OD125KE
OD125KE
Whakaahuatanga: RES 1.2M OHM 10% 1/4W AXIAL
Tikiake: OD125KE.pdf
OD127-12HB5
OD127-12HB5
Tikiake: OD127-12HB5.pdf
OD123JE
OD123JE
Whakaahuatanga: RES 12K OHM 1/4W 5% AXIAL