OD1238AP-48MTB
Orion FansOrion Fans
OD1238AP-48MTB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1238AP-48MTB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 119.5X38.5MM 48VDC
Ngā Rauemi: OD1238AP-48MTB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1238AP-48MTB
Tau Wae OD1238AP-48MTB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 119.5X38.5MM 48VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5399 pcs Pepa Raraunga OD1238AP-48MTB.pdf
Whānui 38.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 2 Terminals Tumanako Tohu 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Rahi / Rahi Square - 119.5mm L x 119.5mm H Raupapa OD1238AP
RPM 3000 RPM Mana (Watts) 5.00W
Ētahi Ingoa OD1238AP-48MTBX Tae Mahi 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C)
Poaka 43.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Aluminum Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Life @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Auto Restart Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.280A He momo kai Ball