OD1238AP-48LTB
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1238AP-48LTB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 119.5X38.5MM 48VDC
Ngā Rauemi: OD1238AP-48LTB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1238AP-48LTB
Tau Wae OD1238AP-48LTB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 119.5X38.5MM 48VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4628 pcs Pepa Raraunga OD1238AP-48LTB.pdf
Whānui 38.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 2 Terminals Tumanako Tohu 0.250 in H2O (62.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 119.5mm L x 119.5mm H Raupapa OD1238AP
RPM 1950 RPM Mana (Watts) 3.40W
Ētahi Ingoa OD1238AP-48LTBX Tae Mahi 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C)
Poaka 25.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Aluminum Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Life @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Auto Restart Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.070A He momo kai Ball
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 70.0 CFM (1.96m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD123J
OD123J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 12K OHM 1/4W 5% AXIAL