OD1238-60HB
Orion FansOrion Fans
OD1238-60HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1238-60HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X38MM 60VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD1238-60HB.pdf2.OD1238-60HB.pdf3.OD1238-60HB.pdf4.OD1238-60HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1238-60HB
Tau Wae OD1238-60HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X38MM 60VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 36 ~ 72VDC Putanga - Kua tohua 60VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.300 in H2O (74.7 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa OD1238
RPM 2600 RPM Mana (Watts) 14.40W
Ētahi Ingoa 1053-1433
OD1238-60HBX
OD123860HB
OD1238PT-60HB
Tae Mahi -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Poaka 41.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.300A He momo kai Ball