OD1238-48MS01A
Orion FansOrion Fans
OD1238-48MS01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1238-48MS01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD1238-48MS01A.pdf2.OD1238-48MS01A.pdf3.OD1238-48MS01A.pdf4.OD1238-48MS01A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1238-48MS01A
Tau Wae OD1238-48MS01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 28 ~ 56VDC Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.210 in H2O (52.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa OD1238
RPM 2550 RPM Mana (Watts) 3.80W
Ētahi Ingoa OD1238-48MS01AX
OD123848MS01A
OD1238PT-48MS01A
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 33.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach) Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.080A He momo kai Sleeve
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 79.0 CFM (2.21m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD1238-48MS
OD1238-48MS
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE