OD1238-48LLBXC
Orion FansOrion Fans
OD1238-48LLBXC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1238-48LLBXC
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD1238-48LLBXC.pdf2.OD1238-48LLBXC.pdf3.OD1238-48LLBXC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1238-48LLBXC
Tau Wae OD1238-48LLBXC Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.290 in H2O (72.2 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa OD1238
RPM 2800 RPM Mana (Watts) 9.00W
Ētahi Ingoa OD1238-48LLBXCX
OD123848LLBXC
OD1238PT-48LLBXC
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 48.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Life @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.180A He momo kai Ball
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 130.0 CFM (3.64m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD1238-48LS
OD1238-48LS
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
I roto i te taonga: 5910 pcs
Tikiake: OD1238-48LS.pdf
RFQ
OD1238-48LLBXC02A
OD1238-48LLBXC02A
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 4275 pcs
Tikiake: OD1238-48LLBXC02A.pdf
RFQ
OD1238-48LBXC02A
OD1238-48LBXC02A
Tikiake: OD1238-48LBXC02A.pdf
OD1238-48LBXC10A
OD1238-48LBXC10A
Tikiake: OD1238-48LBXC10A.pdf
OD1238-48LLBXC5
OD1238-48LLBXC5