OD1238-24MBXC
Orion FansOrion Fans
OD1238-24MBXC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1238-24MBXC
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD1238-24MBXC.pdf2.OD1238-24MBXC.pdf3.OD1238-24MBXC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1238-24MBXC
Tau Wae OD1238-24MBXC Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.510 in H2O (127.0 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa OD1238
RPM 3800 RPM Mana (Watts) 16.00W
Ētahi Ingoa OD1238-24MBXCX
OD123824MBXC
OD1238PT-24MBXC
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 57.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Life @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.680A He momo kai Ball