OD1238-24MB01A
Orion FansOrion Fans
OD1238-24MB01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1238-24MB01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD1238-24MB01A.pdf2.OD1238-24MB01A.pdf3.OD1238-24MB01A.pdf4.OD1238-24MB01A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1238-24MB01A
Tau Wae OD1238-24MB01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa OD1238
RPM 2540 RPM Mana (Watts) 6.00W
Ētahi Ingoa OD1238-24MB01AX
OD123824MB01A
OD1238PT-24MB01A
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 41.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach) Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.230A He momo kai Ball
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 95.0 CFM (2.66m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD1238-24MBXC01A
OD1238-24MBXC01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 5502 pcs
Tikiake: OD1238-24MBXC01A.pdf
RFQ
OD1238-24MB
OD1238-24MB
Kaihanga: Orion Fans