OD1238-24LB
Orion FansOrion Fans
OD1238-24LB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1238-24LB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD1238-24LB.pdf2.OD1238-24LB.pdf3.OD1238-24LB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1238-24LB
Tau Wae OD1238-24LB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6923 pcs Pepa Raraunga 1.OD1238-24LB.pdf2.OD1238-24LB.pdf3.OD1238-24LB.pdf
Whānui 38.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.130 in H2O (32.4 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa OD1238
RPM 1950 RPM Mana (Watts) 4.00W
Ētahi Ingoa 1053-1160
OD1238-24LBX
OD123824LB
OD1238PT-24LB
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 33.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.140A He momo kai Ball
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 73.0 CFM (2.04m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD1238-24LB02A
OD1238-24LB02A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 5169 pcs
Tikiake: OD1238-24LB02A.pdf
RFQ
OD1238-24HS01A
OD1238-24HS01A
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 5492 pcs
Tikiake: OD1238-24HS01A.pdf
RFQ
OD1238-24LBIP5501A
OD1238-24LBIP5501A
Tikiake: OD1238-24LBIP5501A.pdf
OD1238-24LB01A
OD1238-24LB01A
Tikiake: OD1238-24LB01A.pdf
OD1238-24LBXC
OD1238-24LBXC
Tikiake: OD1238-24LBXC.pdf
OD1238-24HS02A
OD1238-24HS02A
Tikiake: OD1238-24HS02A.pdf
OD1238-24HSS02A
OD1238-24HSS02A
Tikiake: OD1238-24HSS02A.pdf
OD1238-24LBIP5502A
OD1238-24LBIP5502A