OD1238-24HSS
Orion FansOrion Fans
OD1238-24HSS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1238-24HSS
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD1238-24HSS.pdf2.OD1238-24HSS.pdf3.OD1238-24HSS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1238-24HSS
Tau Wae OD1238-24HSS Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa OD1238
RPM 2800 RPM Mana (Watts) 7.00W
Ētahi Ingoa OD1238-24HSSX
OD123824HSS
OD1238PT-24HSS
Tae Mahi 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Poaka 43.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Life @ Temp. 65000 Hrs @ 45°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.320A He momo kai Sealed Sleeve