OD1232-48MSS01A
Orion FansOrion Fans
OD1232-48MSS01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1232-48MSS01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD1232-48MSS01A.pdf2.OD1232-48MSS01A.pdf3.OD1232-48MSS01A.pdf4.OD1232-48MSS01A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1232-48MSS01A
Tau Wae OD1232-48MSS01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 32.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 24 ~ 55.2VDC Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.330 in H2O (82.2 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa OD1232
RPM 3300 RPM Ētahi Ingoa OD1232-48MSS01AX
OD123248MSS01A
Tae Mahi 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C) Poaka 48.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 30000 Hrs @ 40°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.150A