OD1232-48MB01A
Orion FansOrion Fans
OD1232-48MB01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD1232-48MB01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD1232-48MB01A.pdf2.OD1232-48MB01A.pdf3.OD1232-48MB01A.pdf4.OD1232-48MB01A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD1232-48MB01A
Tau Wae OD1232-48MB01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 32.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 24 ~ 55.2VDC Putanga - Kua tohua 48VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.330 in H2O (82.2 Pa)
Rahi / Rahi Square - 120mm L x 120mm H Raupapa OD1232
RPM 3300 RPM Ētahi Ingoa OD1232-48MB01AX
OD123248MB01A
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Poaka 48.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.150A
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau 107.0 CFM (3.00m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD1232-48LS01A
OD1232-48LS01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE
I roto i te taonga: 5805 pcs
Tikiake: OD1232-48LS01A.pdf
RFQ
OD1232-48MB
OD1232-48MB
Kaihanga: Orion Fans