OA60AP-22-1WB
Orion FansOrion Fans
OA60AP-22-1WB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OA60AP-22-1WB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 60X30MM 230VAC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OA60AP-22-1WB.pdf2.OA60AP-22-1WB.pdf3.OA60AP-22-1WB.pdf4.OA60AP-22-1WB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OA60AP-22-1WB
Tau Wae OA60AP-22-1WB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 60X30MM 230VAC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 30.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 160 ~ 260VAC Putanga - Kua tohua 230VAC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Rahi / Rahi Square - 60mm L x 60mm H Raupapa OA60
RPM 3100 RPM Mana (Watts) 4.00W
Ētahi Ingoa 1053-1077
OA60AP-22-1WBX
OA60AP221WB
Tae Mahi -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Poaka 28.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Aluminum Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Life @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata - He momo kai Ball
Whakaaetanga cURus, TUV Te rere o te hau 11.0 CFM (0.308m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OA680K
OA680K
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 68 OHM 1W 10% AXIAL
I roto i te taonga: 6000 pcs
Tikiake: OA680K.pdf
RFQ
OA60EC-UR-1WBIP68A
OA60EC-UR-1WBIP68A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN EC 60X25MM 95-264VAC IP68 AT
I roto i te taonga: 3725 pcs
Tikiake: OA60EC-UR-1WBIP68A.pdf
RFQ
OA681K
OA681K
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 680 OHM 1W 10% AXIAL