OA600ST-230
Orion FansOrion Fans
OA600ST-230 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OA600ST-230
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua 6 FAN TRAY 13.4" DEEP 230V
Ngā Rauemi: OA600ST-230.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 525 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 525 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OA600ST-230
Tau Wae OA600ST-230 Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga 6 FAN TRAY 13.4" DEEP 230V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 525 pcs Pepa Raraunga OA600ST-230.pdf
Taumaha - Momotuhi - Whakauru 230VAC
Momo Fan Tray Ngā whakaaturanga Fan Tray, AC, 6 Fans, 620 CFM
Rahi / Rahi 17.01" L x 13.39" W x 1.75" H (432.0mm x 340.0mm x 44.5mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa OA600ST Ētahi Ingoa 1053-1571
OA600ST-230X
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Rack Fan Tray, AC, 6 Fans, 620 CFM 17.01" L x 13.39" W x 1.75" H (432.0mm x 340.0mm x 44.5mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OA60AP-11-1WB
OA60AP-11-1WB
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 60X30MM 115VAC WIRE
I roto i te taonga: 7882 pcs
Tikiake: OA60AP-11-1WB.pdf
RFQ
OA680KE
OA680KE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 68 OHM 1W 10% AXIAL
I roto i te taonga: 4709 pcs
Tikiake: OA680KE.pdf
RFQ
OA600S
OA600S
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: 6 FAN TRAY 115V 14" DEEP 660CFM
I roto i te taonga: 455 pcs
Tikiake: OA600S.pdf
OA60EC-UR-1WB
OA60EC-UR-1WB
Whakaahuatanga: FAN EC 60X25MM 95-264VAC
Tikiake: OA60EC-UR-1WB.pdf
OA600
OA600
Whakaahuatanga: 6 FAN TRAY 115V 660CFM
I roto i te taonga: 443 pcs
Tikiake: OA600.pdf
OA680K
OA680K
Kaihanga: Ohmite