OA172AP-22-1WB
Orion FansOrion Fans
OA172AP-22-1WB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OA172AP-22-1WB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 172X51MM 230VAC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OA172AP-22-1WB.pdf2.OA172AP-22-1WB.pdf3.OA172AP-22-1WB.pdf4.OA172AP-22-1WB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OA172AP-22-1WB
Tau Wae OA172AP-22-1WB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 172X51MM 230VAC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 51.00mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 160 ~ 260VAC Putanga - Kua tohua 230VAC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.700 in H2O (174.4 Pa)
Rahi / Rahi Round - 172mm Dia Raupapa OA172AP
RPM 3200 RPM Mana (Watts) 35.00W
Ētahi Ingoa 1053-1034
OA172AP-22-1WBX
OA172AP221WB
Tae Mahi -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Poaka 52.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Aluminum Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Life @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C