OA172AP-11-2WB
Orion FansOrion Fans
OA172AP-11-2WB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OA172AP-11-2WB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 172X50.8MM 115VAC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OA172AP-11-2WB.pdf2.OA172AP-11-2WB.pdf3.OA172AP-11-2WB.pdf4.OA172AP-11-2WB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OA172AP-11-2WB
Tau Wae OA172AP-11-2WB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 172X50.8MM 115VAC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 50.80mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 80 ~ 130VAC Putanga - Kua tohua 115VAC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.490 in H2O (122.1 Pa)
Rahi / Rahi Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H Raupapa OA172AP
RPM 2400 RPM Mana (Watts) 20.00W
Ētahi Ingoa OA172AP-11-2WBX Tae Mahi -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Poaka 42.0 dB Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Aluminum Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Life @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C