AXUV100AL
Opto Diode CorporationOpto Diode Corporation
AXUV100AL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AXUV100AL
Kaihanga / Waitohu: Opto Diode Corporation
Whakaahuatanga hua SENSOR ELECTRON DETECTION 100MM
Ngā Rauemi: AXUV100AL.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 153 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 153 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AXUV100AL
Tau Wae AXUV100AL Kaihanga Opto Diode Corporation
Whakaahuatanga SENSOR ELECTRON DETECTION 100MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 153 pcs Pepa Raraunga AXUV100AL.pdf
Waimotu - Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 10V
Tirohia te Angle - Aronga Whakaaro -
Raupapa AXUV Whakautu @ nm -
Wā Whakautu 250ns Packaging Bulk
Paa / Case - Ētahi Ingoa 958-1022
ODD-AXU-002
Tae Mahi -10°C ~ 40°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono -
Whakaahuatanga Taipitopito Photodiode 250ns I teie nei - Poroke (Kore) -
Tae - Whakapai ake - Area Mahinga 100mm²