AXUV63HS1
Opto Diode CorporationOpto Diode Corporation
AXUV63HS1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AXUV63HS1
Kaihanga / Waitohu: Opto Diode Corporation
Whakaahuatanga hua SENSOR ELECTRON DETECTION 9MM
Ngā Rauemi: AXUV63HS1.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 188 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 188 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AXUV63HS1
Tau Wae AXUV63HS1 Kaihanga Opto Diode Corporation
Whakaahuatanga SENSOR ELECTRON DETECTION 9MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 188 pcs Pepa Raraunga AXUV63HS1.pdf
Waimotu - Tirohia te Angle -
Aronga Whakaaro - Raupapa AXUV
Whakautu @ nm - Wā Whakautu 2ns
Packaging Bulk Paa / Case -
Ētahi Ingoa 958-1013
ODD-AXU-049
Tae Mahi -10°C ~ 40°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono - Whakaahuatanga Taipitopito Photodiode 2ns
I teie nei - Poroke (Kore) 100nA Tae - Whakapai ake -
Area Mahinga 63mm²
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AXUVHS11
AXUVHS11
Kaihanga: Opto Diode Corporation
Whakaahuatanga: SENSOR ELECTRON DETECTION 1MM
I roto i te taonga: 327 pcs
Tikiake: AXUVHS11.pdf
RFQ
AXUVPS7
AXUVPS7
Whakaahuatanga: SENSOR ELECTRON DETECTION 15MM