CG1105-11937
Option NVOption NV
CG1105-11937 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CG1105-11937
Kaihanga / Waitohu: Option NV
Whakaahuatanga hua CLOUDGATE DEVELOP EXPANSION CARD
Ngā Rauemi: CG1105-11937.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 488 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 488 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CG1105-11937
Tau Wae CG1105-11937 Kaihanga Option NV
He Rahinga Kei te wātea 488 pcs Pepa Raraunga CG1105-11937.pdf
Momo Expansion Card Raupapa -
Ētahi Ingoa 1468-1009 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mo te Whakamahia me te / Products Related -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CG1052U016V3C
CG1052U016V3C
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10500UF 16V SCREW
I roto i te taonga: 3699 pcs
Tikiake: CG1052U016V3C.pdf
RFQ
CG110MS
CG110MS
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 110V 20KA SURFACE MOUNT
I roto i te taonga: 4525 pcs
Tikiake: CG110MS.pdf
RFQ
CG110L
CG110L
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: GDT 110V 20KA THROUGH HOLE
Tikiake: CG110L.pdf
CG110
CG110
Whakaahuatanga: GDT 110V 20KA