CG110LTR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CG110LTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CG110LTR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 110V 20KA THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: CG110LTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CG110LTR
Tau Wae CG110LTR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 110V 20KA THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66781 pcs Pepa Raraunga CG110LTR.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 110V Te manawanui -
Raupapa CG Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Cylinder Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 20000A (20kA) Kati poto No
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 110V 20000A (20kA) 2 Pole Through Hole