OVQ12S30Y7
Optek Technology / TT ElectronicsOptek Technology / TT Electronics
OVQ12S30Y7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OVQ12S30Y7
Kaihanga / Waitohu: Optek Technology / TT Electronics
Whakaahuatanga hua LED LT STRIP FLEX 12V YELLOW
Ngā Rauemi: OVQ12S30Y7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OVQ12S30Y7
Tau Wae OVQ12S30Y7 Kaihanga Optek Technology / TT Electronics
Whakaahuatanga LED LT STRIP FLEX 12V YELLOW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10235 pcs Pepa Raraunga OVQ12S30Y7.pdf
Waimotu 590nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) -
Tirohia te Angle 120° Momo LED Engine
Temperature - Whakamātautau - Rahi / Rahi 5000.00mm L x 8.00mm W
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Ētahi Ingoa 365-1506-2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Lumens / Watt @ Anei - Whakamātau -
Te Mata Whakawhiti Maama (LES) - Momo Rongo Flat
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 2.29mm
Putanga @ Te Wā / Te Rangi - Whakamātautau - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Engine - Yellow Linear Light Strip, Flexible Tono - Whakamātau 158mA
Anei - Max 158mA Whirihoranga Linear Light Strip, Flexible