OVQ12S30WW7
Optek Technology / TT ElectronicsOptek Technology / TT Electronics
OVQ12S30WW7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OVQ12S30WW7
Kaihanga / Waitohu: Optek Technology / TT Electronics
Whakaahuatanga hua LED LT STRIP FLEX 12V WHT 3300K
Ngā Rauemi: OVQ12S30WW7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OVQ12S30WW7
Tau Wae OVQ12S30WW7 Kaihanga Optek Technology / TT Electronics
Whakaahuatanga LED LT STRIP FLEX 12V WHT 3300K Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5064 pcs Pepa Raraunga OVQ12S30WW7.pdf
Waimotu - Puku - Whakamua (Vf) (Typ) -
Tirohia te Angle 120° Momo LED Engine
Temperature - Whakamātautau - Rahi / Rahi 500.00mm L x 8.00mm W
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Ētahi Ingoa 365-1505-1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Lumens / Watt @ Anei - Whakamātau - Te Mata Whakawhiti Maama (LES) -
Momo Rongo Flat Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 2.29mm Putanga @ Te Wā / Te Rangi - Whakamātautau -
Tono - Whakamātau 133mA Anei - Max 133mA