XF2M40151AR500
Hua Hua
Tau Wae: XF2M40151AR500
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua CONN FPC 40POS 0.50MM R/A
Ngā Rauemi: XF2M40151AR500.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XF2M40151AR500
Tau Wae XF2M40151AR500 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga CONN FPC 40POS 0.50MM R/A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5870 pcs Pepa Raraunga XF2M40151AR500.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 50V Whakamutunga Solder
Raupapa XF2M Pana 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa XF2M-4015-1A-R500
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 40
Teitei i runga i te Poari 0.083" (2.10mm) Flat Flex Type FPC
Ngā āhuatanga - FFC, FCB Mate 0.30mm
Whakaahuatanga Taipitopito 40 Position FPC Connector Contacts, Top and Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Whakatauranga onamata 0.5A