XF2M30151AR500
OmronOmron
Omron
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XF2M30151AR500
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua CONN FPC 30POS 0.50MM R/A
Ngā Rauemi: XF2M30151AR500.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XF2M30151AR500
Tau Wae XF2M30151AR500 Kaihanga Omron
Whakaahuatanga CONN FPC 30POS 0.50MM R/A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5442 pcs Pepa Raraunga XF2M30151AR500.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 50V Whakamutunga Solder
Raupapa XF2M Pana 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa XF2M-3015-1A-R500
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Takahanga Tae 20 Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free Tae Housing Natural
Teitei i runga i te Poari 0.083" (2.10mm) Flat Flex Type FPC
Ngā āhuatanga - FFC, FCB Mate 0.30mm
Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position FPC Connector Contacts, Top and Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Whakatauranga onamata 0.5A