V15G41C24K
OmronOmron
Omron
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V15G41C24K
Kaihanga / Waitohu: Omron
Whakaahuatanga hua SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V
Ngā Rauemi: V15G41C24K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V15G41C24K
Tau Wae V15G41C24K Kaihanga Omron
Whakaahuatanga SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35584 pcs Pepa Raraunga V15G41C24K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Whakawhiti Mahinga On-Mom
Raupapa V Whakaputa Mana 6.118gf
Pretravel 0.157" (4.0mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.062" (1.6mm) Ētahi Ingoa V-15G4-1C24-K
Tae Mahi -25°C ~ 80°C Tūnga Mahi 0.738" (18.7mm)
Te Kaha Mahi 60gf Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 50,000,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP40 Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 100,000 Cycles Mahinga rereke 0.060" (1.5mm)
Whakatauranga onamata 15A (AC), 100mA (DC) Takahanga SPDT